joi, mai 9, 2024

Biletul zilei (12 martie): Cota 9 din 4 meciuri

Pariem pe o echipă care are 30 de victorii în ultimele 30 de jocuri. Am mai descoperit una cu gol în prima repriză în 26 din ultimele 27 de partide. Cod bilet 991M-KNAEBE.

Qatar – Stars League, Astăzi, 20:30

Al Rayyan – Umm Salal +10,5 cornere (1.65)

Cele două echipe au medii fantastice la cornere: gazdele au 12,27/ meci, vizitatorii 13,6 / meci. În 87% din partidele lui Umm Salal au fost peste 9,5 cornere, în 93% din jocurile celor de la Al Rayyan au fost peste 9,5 cornere. La ultimul meci direct statistica cornerelor a fost 3-17, cu gazdele de acum în postură de oaspeți atunci.

AFC Liga Campionilor, Astăzi, 21:00

Al Ittihad Jeddah – Al Hilal O2+ (1.65)

Există o teorie în fotbal care zice că nu s-a inventat încă echipa care să câștige toate meciurile, dar se pare că aceasta există. Oaspeții au 30 de victorii la rând și 25 de meciuri cu 2+. În tur au bătut cu 2-0, nu ne așteptăm la un meci în care echipele să se închidă, ci la unul cu goluri. Iată ultimele rezultate directe dintre aceste formații: 2-2, 3-1, 3-4, 3-1, 2-0 (în toate cele 5 jocuri Al Hilal marcând de cel puțin 2 ori).

Scotia – Championship, Astăzi, 21:45

Partick Thistle – Raith Rovers Interval goluri în fiecare repriză 1-3 (1.85)

22 de meciuri la rând cu gol în prima au gazdele. În plus, în 26 din ultimele 27 de partide ale lor s-a marcat cel puțin o dată în primele 45 de minute.

Anglia – League 1, Astăzi, 21:45

Carlisle Utd – Barnsley GG (1.8)

Oaspeții au 19 partide la rând cu gol în prima repriză, și 18 din 19 jocuri cu GG. Zicem că vor marca ambele chiar dacă astăzi înfruntă ultima clasată.

Sugestiile de mai sus reprezintă doar opinia editorului și nu sunt o garanție a câștigului.