ÎNTRERUPERI PROGRAMATE – JUDEŢUL DOLJ, SĂPTĂMÂNA 19 MARTIE – 25 MARTIE 2018

Home Oltenia Dolj ÎNTRERUPERI PROGRAMATE – JUDEŢUL DOLJ, SĂPTĂMÂNA 19 MARTIE – 25 MARTIE 2018
ÎNTRERUPERI PROGRAMATE – JUDEŢUL DOLJ, SĂPTĂMÂNA 19 MARTIE – 25 MARTIE 2018

Distribuţie Oltenia execută lucrări programate în reţelele electrice pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu energie electrică a consumatorilor, precum şi a îmbunătăţirii parametrilor de calitate ai energiei electrice distribuite.

Distribuţie Oltenia anunţă întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici, astfel:

Data

Interval orar

de întrerupere

Localitatea

Zona de întrerupere

19.03

09:00 – 17:00

Amărăştii de Sus

PTA 1 Zvorsca, PT terţ – PT CAP Zvorsca

09:00 – 17:00

Amărăştii de Jos

PTA 4 Prapor

09:00 – 17:00

Craiova

PT 230 – Cernele, poligon Cernele

09:00 – 17:00

PT 559 – Mofleni, PT 149 – Parc Tineretului şi aleile adiacente

09:00 – 12:00

PT 411 – străzile: Amaradia, Plevnei, Turturele, blocurile: G 6, G 7, G 8, G 9, G 10, G 11

12:00 – 14:00

PT 590 – străzile: Buzăului, Eroul Necunoscut, Mangaliei, Grecescu, Pui de Lei, Doiceşti şi aleile adiacente

14:00 – 16:00

PT 591 – străzile: Sadu, Şuşiţa, Paroşeni, Crângului

09:00 – 13:00

PT 516 – str. Maria Tănase, blocurile: A, G

13:00 – 17:00

PT 519 – cartier George Enescu, str. Paşcani, blocurile: D 1, D 2, D 3, D 4, D 5, D 6, D 7, D 8, D 9, D 9 b, D 10, D 11, D 12, D 13, d 25, d 26, d 27, B 25, B 25 a, B 26

09:00 – 17:00

Predeşti

PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 1

09:00 – 17:00

Filiaşi

PTCZ 4 Filiaşi – circuit JT nr. 2

09:00 – 17:00

Vârvoru de Jos

PTA 3 Ciutura

09:00 – 14:00

Poiana Mare

PTA IRIL Poiana Mare, PT 2 Centru Poiana Mare, PT terţ – PT Gospodărie Apă Poiana Mare

20.03

09:00 – 17:00

Călăraşi

PTA 1, 2, 3 Sărata, PT terţ – PT Vinalcool Călăraşi

09:00 – 17:00

Bechet

PT Asfalt Bechet

09:00 – 17:00

Craiova

PT 275, PT 169, PT 628 – str. Şimnic şi aleile aferente, PT terţi: PT 766 Raicea, PT 622 Dolly Dog, PT 531 Staţie Incinerare, PT 709 Staţie Betoane

09:00 – 11:30

Ostroveni

PTA 2 Lişteava, PT SPE 4 Lişteava

11:30 – 13:00

Gighera

PTA 1 Gighera, PT Moară Nedeia, PTA 1 Nedeia, PTA 1, 2 Zăval, PT terţ – PT Alimentare Apă Gighera

13:00 – 14:30

Bistreţ

PTA 2 Bistreţ

14:30 – 16:00

Catane

PTA Catane Noi

09:00 – 13:00

Craiova

PT 524 – b-dul Decebal, blocurile: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50

13:00 – 17:00

PT 535 – SIF Oltenia, străzile: Toporaş, Tufănele, Trifoiului, Albăstrele, Verdi, Măcinului, Nufărului, Micşunele, Aristizza Romanescu

09:00 – 17:00

Predeşti

PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 2

09:00 – 17:00

Leu

PTA 1 Leu

09:00 – 17:00

Craiova

PT 600 – str. Gârleşti şi aleile aferente, staţia pompe ape Avioane

09:00 – 17:00

PT 535 – SIF Oltenia, străzile: Toporaş, Tufănele, Trifoiului, Albăstrele, Verdi, Măcinului, Nufărului, Micşunele, Aristizza Romanescu

09:00 – 17:00

Malu Mare

PTAb 2 Sat Nou Preajba, PT Blocuri Ferval – str. Pinului

21.03

09:00 – 17:00

Ostroveni

PTA 1, 4 Ostroveni

09:00 – 17:00

Vârvoru de Jos

PTA 3 Vârvoru de Sus, PTA Bujor, PTA Fermă Greaca, PT terţi: PT Fermă Găini Outoare, PC CEF Bioenergy Green

09:00 – 11:30

Calafat

PTCZ Liceu de Chimie Calafat

11:30 – 13:30

Ghidici

PTA 1 Ghidici

13:30 – 15:30

Balasan

PT SPP 12

09:00 – 17:00

Predeşti

PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 1

09:00 – 17:00

Scaeşti

PTA 1, 2 Sfârcea, PTA 1, 2, 3 Scaeşti, PTA 1, 2 Coţofenii din Dos, PTA Potmelţu, PTA IMA Potmelţu, PT terţi: PT CRR Scaeşti, PT Colectare Gaze, PTA SA Coţofenii din Dos, PT Apă Potmelţu

10:00 – 18:00

Segarcea

PTA 3, 4, 6 Segarcea, PT Herghelie Segarcea, PT Cramă Segarcea, PT terţ – PT Cramă Segarcea

09:00 – 17:00

Craiova

PT 526 – Staţiunea didactică experimentală

10:00 – 14:00

PT 6 (PA 1 Cocor) – Liceul de Artă, Casa Armatei, b-dul 1 MAI, blocurile: 1B, 1 A , 2, 3, 4, 5, 6 7, 8, 12, 13, 6 A, 6 B, 6 C, 6 D, 6 F, 6 E, străzile: Gheorghe Chiţu, Gheorghe Doja, Arţarului – blocurile: M 4, M5, M 6, M 7, M8, M9, M10, M 11, M 12, M 13, M 14, străzile: Deva, Buziaş, Calea Unirii, Dealul Spirei, Matei Basarab

13:00 – 16:00

PT 162 – străzile: Caracal, Părului, Bujorului, Dimitrie Bolintineanu, Pietrosu, Fraţii Buzeşti, Neajlov, General Dragalina, Nerva, Carlova, Arieş, Eroilor, Jieţul, Alexandru Macedonski

09:00 – 16:00

Cârcea

PT Fermă Malu Mare (Pelendava), PT 2, 5 Cârcea, PT terţi: PT SC MP Sud, PT Ciocănescu, PT Edil, PT Stănica, PT Donmely, PT FHL Impex, PT Minteger, PT Vilamar, PT Digital Grafix, PT Fodemi, PT Parc Ştrand, PT Com Cant 91, PT Roman Virax, PT Fermă Pelendava

22.03

09:00 – 17:00

Terpeziţa

PTA SMA Lazu

09:00 – 17:00

Brabova

PTA 2 Mosna

09:00 – 12:00

Calafat

PTCZ 3 Textila – SC Maglierie

12:00 – 13:30

Poiana Mare

PTA 1 Tunarii Noi

13:30 – 15:30

Moţăţei

PTA IAS Mişoaica

09:00 – 17:00

Predeşti

PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 2

09:00 – 17:00

Scaeşti

PTA 1, 2 Sfârcea, PTA 1, 2, 3 Scaeşti, PTA 1, 2 Coţofenii din Dos, PTA Potmelţu, PTA IMA Potmelţu, PT terţi: PT CRR Scaeşti, PT Colectare Gaze, PTA SA Coţofenii din Dos, PT Apă Potmelţu

12:00 – 16:00

Craiova

PT 337 – str.Târgului – Autobaza RAT

09:00 – 17:00

Mârşani

PTA 3 Mârşani – circuit JT nr. 1

23.03

09:00 – 17:00

Apele Vii

PTA SMA Apele Vii

09:00 – 12:00

Scaeşti

PTA 3 Scaeşti

11:30 – 13:30

Işalniţa

PTA 2 Işalniţa

13:30 – 15:30

Şimnicu de Sus

PTA Duţuleşti

09:00 – 17:00

Predeşti

PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 3

09:00 – 17:00

Scaeşti

PTA 1, 2 Sfârcea, PTA 1, 2, 3 Scaeşti, PTA 1, 2 Coţofenii din Dos, PTA Potmelţu, PTA IMA Potmelţu, PT terţi: PT CRR Scaeşti, PT Colectare Gaze, PTA SA Coţofenii din Dos, PT Apă Potmelţu

12:00 – 16:00

Craiova

PT 373 – cartier 1 Mai, străzile: Victor Papilian, Dimitrie Gerota, blocurile: D 1, D 2, D 3, D 4, D 5, D 6, B 1, B 2, B 3, B 4, A 1, A 2, A 3, A 4, A 5 a, A 5 b, A 6, A 7 a, A 7 b, A 8, A 9 a, A 9 b, A 10

10:00 – 14:00

PT 323 – str. Victor Papilian, blocurile: G 1, G 2, G 3, G 4, G 5, G 6, G 7, G 8, G 9

09:00 – 16:00

Filiaşi

PT UM Filiaşi, PT IAS Filiaşi, PTA 4 Filiaşi, PT Spital Filiaşi, PT IMA Filiaşi, PT terţi: PT Grassetto, PT Cris Speed, PT SP 1 Filiaşi, PT centru SF Dumitru Filiaşi, PT Cojocaru Florin

09:00 – 17:00

Mârşani

PTA 3 Mârşani – circuit JT nr. 1

Lucrările pot fi reprogramate în situaţia în care condiţiile meteo sunt nefavorabile.

Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro.