joi, mai 16, 2024

Biletul zilei (26 noiembrie): Cotă peste 50 din 5 meciuri!

Am făcut ieri un bilet gândit îndelung, cu invincibili și cei mai proști. Ne-a scos Portsmouth, care avea 28 fără înfrângere. Azi încercăm cote mult mai bune.

Așadar, ieri am prins tot cu o excepție, Portsmout, care a pierdut acasă cu 4-0, deși avea 28 de jocuri fără eșec la rând. Ne reorientăm pentru azi, și încercăm o strategie cu cote mult mai bune.

Dinamo Dresda – Jahn Regensburg DNB 2 (3.25)

Germania 3, ora 17:30. E derby-ul seriei, ambeleechipe au 34 de puncte, ocupând primele două poziții. Diferența de cote ni se pare imensă, mai ales căoaspeții vin după o serie de 8 victorii la rând. Mizămpe ei, nu la 4.5, ci la 3.25 să nu pierdem banii dacă se termină egal.

Gent – Union Saint Galloise DNB 2 (1.8)

Belgia, ora 14:30. Un nou derby, Gent încheiepodiumul, iar oaspeții sunt pe locul 1. Au o seriefantastică: 8 victorii la rând, zicem că sunt șanse să o obțină pe cea de-a 9-a azi. Dacă e egal cota e 1.

Kuala Lumpur – Kelatan United R1 – 2+ (2)

Malaezia, ora 15:00. În 19 din 23 de partide ale celorde la Kelatan United s-au dat minim 2 goluri în prima repriză. Hai cu meciul 20.

Brann – Bodo O2+ (2.05)

Norvegia, penultima etapa, ora 18:00. E prima oarăcând o vedem pe Bodo outsideră în acest sezon. Cotă3.6 la victorie, pe terenul echipei de pe locul 2. Gazdele sunt mai motivate, dar nu credem că Bodo se va preda. Hai, poate nu o câștiga, dar două goluri tot o da.

Hoffenheim – Mainz R1 – 2+ (2.2)

Germania 1, ora 18:30. Gazdele au 9 din 11 meciuri înacest sezon cu 2 goluri în prima repriză. Să o țină înlinia asta și ne iese și nouă lesne cota de 2.2.

Sugestiile de mai sus reprezintă doar opinia editoruluiși nu sunt o garanție a câștigului.