luni, aprilie 22, 2024

Ultima ora

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

VÂLCEA. LUCRĂRI PENTRU PREVENIRE ȘI CORECTARE AVARII – SĂPTĂMÂNA 11.03 – 17.03.2024

Distribuţie Oltenia execută lucrări programate în reţelele electrice pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu energie electrică a consumatorilor, precum şi a îmbunătăţirii parametrilor de calitate ai energiei electrice distribuite.Distribuţie Oltenia anunţă întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici, astfel:

DataInterval orarde întrerupereLocalitateaZona de întrerupere
11.0309:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Nord 3
 09:00 – 17:00DrăgăşaniLEA JT PTAB Braniştei – circuitele 1 şi 2
 12:00 – 16:00BăbeniPTCZ SI CHE Băbeni (terţ)
 12:00 – 16:00Râmnicu VâlceaPTCZ Matei Basarab 3
 08:30 – 11:30CălimăneştiPC Căciulata 1, PTA Mănăstirea Cozia, PTA Păuşa 3, PTA Filtre Păuşa, PTAB Dastour (terţ), PTA Colonie ACH Păuşa (terţ), PTA Staţie Tratare Păuşa (terţ)
 16:00 – 19:00 PC Căciulata 1, PTA Mănăstirea Cozia, PTA Păuşa 3, PTA Filtre Păuşa, PTAB Dastour (terţ), PTA Colonie ACH Păuşa (terţ), PTA Staţie Tratare Păuşa (terţ)
 Patru ȋntreruperi de scurtă durată ȋn intervalul: 08:30 – 19:00 PTAB Casa Românească (terţ), PTCZ SI CHE Turnu (terţ)
12.0309:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPA Stomatologie
 09:00 – 17:00DrăgăşaniLEA JT PTA Traian – circuitele 1 şi 3
 09:00 – 17:00VaideeniLEA JT PTA Cornetu – circuitul 1
 09:00 – 17:00BăbeniPC Băbeni 3, PTAB Băbeni 1, PTA Deco Design (terţ), PTA IRIC Băbeni (terţ), PTA Siloz Porumb (terţ), PTA Sortare Băbeni (terţ), PTAB Staţie Epurare Băbeni (terţ),PTAB Euromarket Băbeni (terţ)
 12:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Ana Ipătescu 9
13.0309:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Nord 6
 09:00 – 17:00DrăgăşaniLEA JT PTA Vinalcool Drăgăşani – circuitul 1
 09:00 – 17:00VaideeniLEA JT PTA Cornetu – circuitul 2
 09:00 – 17:00ŞirineasaPTA IAS Şirineasa, PTA Slăviteşti, PTA Şirineasa 1, PTA Şirineasa 2, PTA Şirineasa 3, PTA Şirineasa 5, PTAB Şirineasa 6, PTAB Solek 1 (terţ), PTAB Solek 2 (terţ)
 09:00 – 17:00BăbeniPTA Lahovari Băbeni
 09:00 – 17:00IoneştiPTA Marcea 1, PTA Marcea 2, PTA Prodăneşti 1, PTA Prodăneşti 2
 12:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Sud 501
14.0309:00 – 17:00CălimăneştiPTCZ Bloc TV Călimăneşti
 09:00 – 17:00DrăgăşaniLEA JT PTA Zlătărei 1 – circuitul 1
 09:00 – 17:00VaideeniLEA JT PTA Mariţa
 09:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Ana Ipătescu 3
 12:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Ana Ipătescu 7
15.0309:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Traian 14
 09:00 – 17:00DrăgăşaniLEA JT PTA Zlătărei 3 – circuitul 2
 09:00 – 17:00SineştiLEA JT PTA Mijlocu
 09:00 – 17:00Râmnicu VâlceaLES JT PTCZ Piaţa Centrală – circuitele 2 şi 6
 07:00 – 09:00SlătioaraPTA Slătioara Miei, PTA Milostea 1, PTA Milostea 2, PTA IAS Milostea, PTA Sacoti, PTA Gospodărie Apă Slătioara (terţ), PTA Casa Pădurarului (terţ), PTA Păstrăvăbrie Milostea (terţ), PTA Cosmorom (terţ), PTAB Prelucrare Lemn Slătioara (terţ)
 12:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTCZ Ana Ipătescu 4, PTCZ Ana Ipătescu 5
16.0316:00 – 18:00SlătioaraPTA Miei Slătioara, PTA Milostea 1, PTA Milostea 2, PTA IAS Milostea, PTA Sacoti, PTA Gospodărie Apă Slătioara (terţ), PTA Casa Pădurarului (terţ), PTA Păstrăvăbrie Milostea (terţ), PTA Cosmorom (terţ), PTAB Prelucrare Lemn Slătioara (terţ)
17.0309:00 – 17:00Râmnicu VâlceaPTA Chip 4 (terţ), PTA SC Aldo (terţ)
 Două ȋntreruperi de scurtă durată ȋn intervalul: 09:00 – 17:00 PTCZ Pompe Apă Râureni, PTA Stolniceni 2, PTCZ IPILF Râureni, PTCZ BJATM 2, PTA SC Dona (terţ), PTA Intercomex Râureni (terţ), PTAM Mixturi Asfaltice (terţ), PTAB Damila 2 (terţ), PTAB Depozit Damila (terţ), PTAB Lim Inter (terţ), PTAB Topanel (terţ), PTAB Topanel 2 (terţ), PTAM Europlast (terţ), PTA Depozit Trivalent (terţ)

Lucrările pot fi reprogramate în situaţia în care condiţiile meteo sunt nefavorabile.

Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro.

Policlinica Buna Vestire Craiova

Politica