Ultima ora Două medalii de argint și două de bronz obținute de elevele românce la Olimpiada Europeană de Informatică pentru Fete 2024 Actualitate Delia Pătru - 26 iulie 2024 Cristian Dumitru Popescu desemnat „Gorjeanul Anului 2023” Actualitate Grosu Claudia - 26 iulie 2024 Prima vizită de monitorizare la Spitalul Regional de Urgență din Craiova Actualitate Grosu Claudia - 26 iulie 2024 Sport Costel Gâlcă știe de ce a pierdut meciul cu Maribor: „Sperăm să întoarcem rezultatul” Sport Programul complet al sportivilor români la Jocurile Olimpice 2024, de la Paris Sport CSU Craiova continuă să piardă în cupele europene. Încă un jucător s-a făcut de râs Sport Proiectul “Dezvoltarea infrastructurii de apă și apă uzată din județul Olt în perioada 2014 – 2020” (cod SMIS – 133612) – Contractul de lucrări „Îmbunătățirea facilităților de tratare a apei uzate pentru aglomerarea Balș” – CL 21 EconomieOlt Author: Jurnalul Olteniei 22 mai 2023 Less than 1 min.read FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articolul precedentÎnecat în lacul din FiliașiArticolul următorA început greva generală în învățământ. Ce revendicări au profesorii Jurnalul Oltenieihttp://www.jurnalulolteniei.ro Politica Geoană îi răspunde lui Ciolacu: Nu e treaba lui ce fac la NATO Ciolacu: Nu cred că aş fi dispus să-l nominalizez pe domnul Iohannis comisar european Câciu: Anul acesta, gaura la buget este mai mare decât cea de anul trecut Diana Șoșoacă a primit interdicție de intrare pe teritoriul Ucrainei Cei ce critică comportamentul Dianei Șoșoacă nu vor să vadă cine sunt votanții ei