luni, iunie 24, 2024

Ultima ora

Sport

VÂLCEA. LUCRĂRI PENTRU PREVENIRE ȘI CORECTARE AVARII – SĂPTĂMÂNA 20.03 – 26.03.2023

Distribuţie Oltenia execută lucrări programate în reţelele electrice pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu energie electrică a consumatorilor, precum şi a îmbunătăţirii parametrilor de calitate ai energiei electrice distribuite.

Distribuţie Oltenia anunţă întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici, astfel:

DataInterval orar de întrerupereLocalitateaZona de întrerupere
20.0309:00 – 17:00RuncuLEA JT PTA Vărateci – circuitul 2
09:00 – 17:00MilcoiuPTA IAS Milcoiu
09:00 – 12:00HorezuPTCZ Ţesătorie Horezu
13:00 – 16:00FrânceştiPTA Dezrobiţi 1
09:30 – 14:30GaliceaPTA Galicea 4, PTA Teiu, PTA Epurare Galicea (terț)
09:30 – 14:30OlanuPTA Nicolești, PTA Drăgioiu 2, PTA Drăgioiu 1, PTA Drăgioiu 3, PTA Stoicănești, PTA Blocuri Olanu
09:30 – 17:30PTA SMA Olanu, PTA Peret, PTA Cioboți
09:30 – 17:30DrăgoeștiPTA Drăgoești 2, PTA Florix Drăgoești (terț), PTA Gospodărie Apă Drăgoești (terț)
14:00 – 17:30PTA Spital Drăgoești, PTA Drăgoești 1, PTA Drăgoești 3, PTA Geamăna, PTA Buciumeni 1, PTA Buciumeni 2
21.0309:00 – 16:00GaliceaPTA Valea Râului 1, PTA Valea Râului 2, PTA Galicea 3
09:30 – 14:30OrleștiPTA CAP Orlești (terț), PTA Vinalcool Orleşti, PTA Orlești de Sus 1, PTA Orlești de Sus 2, PTA Orlești de Sus 3, PTA Orlești de Sus 4, PTA Orlești de Jos 2
09:30 – 14:30ScunduPTA Blejani 1, PTA Blejani 2, PTA Blejani 3, PTA Scundu 1, PTA Scundu 2
09:30 – 17:30PTA Avrămești 1, PTA Avrămești 2
14:00 – 17:30PTA Crângu
22.0309:00 – 17:00BerislăveştiLEA JT PTA Berislăveşti 2 – circuitul 1
09:00 – 12:00MihăeștiPTA Rugetu 2
13:00 – 16:00Nicolae BălcescuPTA Predeşti 1
13:00 – 19:00Râmnicu VâlceaPTA CHIP 4 (terţ), PTA SC Aldo (terţ)
09:30 – 13:30IoneștiPTA Cherăști, PTA Ionești Govorei, PTA Obeni 1, PTA Obeni 2, PTA IAS Ionești, PTA Antares (terț), PTAB Gospodarie Apă Ionești (terț), PTA CRR Ionești (terț), PTA Remservice Ionești (terț).
09:30 – 17:30OrleștiPTA Saioși
09:30 – 17:30IoneștiPTA Dealul Mare Ionești, PTA Fișcălia 1, PTA Fișcălia 2, PTA Bază Cereale Ionești, PTA Delureni, PTA Bucșani, PTA Fotești, PTA Guguianca, PTA Genarom (terț), PTA Agora (terț), PTCZ Complex Zootehnic Ionești (terț)
14:30 – 17:30OrleștiPTM ITTC Orlești (terț)

Politica